Kalite Politikamız

Medikal ve laboratuar sarf malzemeleri sektöründe iddialı konumunu her geçen gün daha da güçlendiren şirketimiz 2011 yılından itibaren yeni bir konseptle siz sayın müşterilerimize sunmaktadır. Firmamız, kuruluşundan bu yana kaliteyi ve sağlıklı büyümeyi ilke edinmiştir.

Laboratuar cam malzemelerinden tıbbi tanı ve test sarf malzemelerine kadar geniş yelpazede ürünlerimiz sizlerin hizmetindedir. Kendi öz tesislerimizde yapılan üretimlerin dışında, Amerika ve Avrupa’dan Uzakdoğu’ya değişik ülkelerden yaptığımız ithalatlarımız her türlü ihtiyacınıza cevap verecektir.

Türkiye’nin her bölgesine en kısa zamanda ve kaliteli ambalajla teslimat yapılmaktadır. Talep ettiğiniz ürünler en güvenilir şekilde elinize ulaşacaktır.

Misyonumuz:
Sektöründe lider marka olarak, müşteri memnuniyeti ilkesi ile ileri teknolojiyi kullanarak tüketicilerine kaliteli, güvenilir, sürekliliği olan ve çok çeşitliliğe sahip ürünleri sunmaya devam etmektir.

Vizyonumuz:
Medikal ve laboratuar sarf malzemeleri sektöründe söz sahibi olan, tüketiciler tarafından tercih    edilen, teknolojiye herzaman ayak uyduran bir firma olmaktır.

Hedeflerimiz:
Müşterilerimizin memnuniyetini yükseltmek, Sadece güvenilir ve üstün kalitede; ancak uygun fiyatlı ürün ve hizmetleri sunmak; Hizmet bağımlılığını arttıran sistem ve stratejiler geliştirmek; Ürün ve hizmet çeşitliliğini sürekli çoğaltmak; Dinamik ve hızlı karar alma mekanizmasını organizasyon yapısı içinde korumak; Siz sayın müşterilerimizin istediği ürünleri zamanında ve fiyat-değer ilişkisi çerçevesinde sunmak; Yenilikler ve yaratıcılıkta önder olmak; Sektördeki en iyilerin çalışmak istediği alışveriş portalı olmak; Kalıcı rekabet üstünlükleri sağlamak; Teknolojik altyapıyı etkin ve verimli kullanmak.